Підлеглі прокурора Запорізької області звинуватили його у деспотизмі і залякуванні, – документ

604

Опубліковано: 9 Лютого 2018

Керівники одного з відділів Запорізької обласної прокуратури підготували відкрите звернення до Президента України, Генерального прокурора України, запорізьким нардепам, голові Ради прокурорів України та іншим органам з проханням звернути увагу на численні порушення з боку прокурора області Валерія Романова. Передає «Перший запорізький»

У відкритому листі прокурори відзначають, що в даний момент у відомстві панує «ера диктатури і деспотизму». Співробітники вказують на те, що за останні півтора року в відомстві пройшли кадрові чистки і частина співробітників зі стажем були замінені на лояльних людей з Дніпропетровської, Миколаївської та Харківської областей. До деяких працівників відомства застосовуються крики, ненормативна лексика, образи, погрози кримінальної відповідальності і проведенні службових розслідувань.

Так, минулого тижня під пресинг потрапила начальнця відділу організації представництва прокуратури Олена Крючкова. Керівництво запропонувало жінці без будь-яких пояснень написати заяву на звільнення і перейти в інше місце, коли та відмовилася що-небудь підписувати, то начальник відділу по роботі з кадрами пригрозив підготувати подання в ГПУ про зміни в штаті прокуратури області. Якщо в ГПУ підпишуть цей документ, то неугодна чиновниця буде обов’язково звільнена в порядку реорганізації.
Колеги Крючкової не згодні з її незаконним звільненням і відзначають, що подібний тиск на співробітників не поодинокий випадок. Сама чиновниця запевняє, що не зробила ніяких правопорушень і немає вагомих підстав для її звільнення.