Під Запоріжжям вшанували пам’ять невідомих бійців

167

Опубліковано: 13 Травня 2016

Сьогодні, 13 травня, на Кушугумському цвинтарі вшанували пам’ять невідомих бійців, що віддали свої життя, захищаючи цілісність нашої держави. В поминальній церемонії взяли участь священнослужителі, військові, представники влади та громадськості. На цвинтарі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного хреста, після чого священнослужителі всіх конфесій справили панахиду.

Окрім того, представники волонтерської організації “Евакуація 200” привезли на кладовище виставку “Блокпост пам’яті”. Це персональні речі бійців ЗСУ, які були знайдені у зоні бойових дій.

Нагадаємо, 1 жовтня 2014 року на Кушугумському цвинтарі вперше поховали 54 безіменних бійців, 7 серпня 2015 року – 57 загиблих героїв, 2 жовтня 2015 року – ще шістьох невідомих солдат. У січні поточного року було поховано 118-го непізнаного воїна.

Наразі 80 бійців, похованих на Кушугумському цвинтарі, залишаються невідомими. 38 тіл було ідентифіковано, з них 35 ексгумували і перепоховали родичі, троє пізнаних залишили на кладовищі та встановили на надгробки портрети та іменні таблички.