Під Києвом напали на журналістів, які проводили зйомку біля будинку голови Запорізької ОДА Бриля

550

Опубліковано: 20 Березня 2017

Як повідомляють “bihus.info” В процесі зйомок сюжету до журналіста та оператора під’їхав невідомий на автівці Volkswagen Caddy, яка зареєстрована на Костянтина Бриля. Чоловік, вийшовши з машини та не представившись, ногою вибив з рук оператора пульт від квадрокоптеру.

Згодом він намагався забрати сам квадрокоптер та вимагав видалити весь відзнятий матеріал. Під час сутички оператор “Наших Грошей” викинув sd-карту на узбіччя дороги, сподіваючись врятувати інформацію. Нападник знайшов карту, після чого пішов в сторону будинку Костянтина Бриля.

Згодом він повернувся на місце інциденту, але флешку не повернув і факт її викрадення не визнав.
Техніку внаслідок інциденту було пошкоджено. На місце прибули працівники Нацполіції.
Серед журналістів, на яких було скоєно напад – Анатолій Остапенко, журналіст bihus.info, колишній журналіст Громадського ТБ Запоріжжя. Спецалізується на журналістських розслідуваннях.
Як відомо, на нього вже вчиняли напад: майже рік тому, 24 травня 2016 року невідомі напали на журналіста неподалік його будинку, побили і втікли на темній автівці без номерів. Слідство у справі триває й досі. Сам постраждалий пов’язував напад зі своєю професійною діяльністю. Незадовго до нападу у 2016 році Анатолій Остапенко провів і опублікував журналістське розслідування щодо статків голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля.