Запорізький військовий загинув під час обстрілів на Світлодарській дузі

586

Опубліковано: 3 Лютого 2017

Вчора під Авдіївкою загинув запорізький військовий Юрій Рева. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив т.в.о. заступника військового комісара Запорізької області по роботі з особовим складом Владислав Чумак.

Юрій Андрійович Рева 1961 року народження служив у складі 54-тої бригади, яка нині боронить позиції української армії на Світлодарській дузі. За інформацією військового комісаріату, Юрій Рева загинув вчора від осколкового поранення під час масових обстрілів.

Також на даний час відомо, що загиблий був контрактником Збройних сил України, до служби він став у вересні минулого року, був призваний Хортицьким військкоматом міста Запоріжжя. Зараз вирішується питання щодо транспортування тіла загиблого, за попередньою інформацією похорон бійця відбудеться цієї неділі, час і місце прощання у Запорізькому обласному військкоматі обіцяють повідомити пізніше.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, під обстріли в Авдіївці потрапила запорізька група. Серед запорізької делегації постраждалих нема.