Перший місяць: Запорізькі патрульні підбили підсумки роботи

175

Опубліковано: 19 Травня 2016

Сьогодні, 19 травня, в Запоріжжі відбулася прес-конференція співробітників патрульної поліції, що минулого місяця склали присягу.

Як повідомив голова патрульної поліції у Запоріжжі Роман Пилипенко, наразі штат налічує 540 осіб, з них – 105 дівчат, 58 учасників АТО і 105 екс-міліціянтів. 508 поліціянтів пройшли курси підготовки до патрульній службі. Окрім того, він зазначив, що протягом місяця п’ятеро осіб залишили лави патрульних. Одного поліціянта усунули за неналежну поведінку – в мережі з’явилося відео за його участі, на якому молодик у нетверезому стані чіпляється до дівчат. Ще четверо осіб написали заяви за власним бажанням через різні обставини приватного характеру.

За перший місяць свого патрулювання шість разів поліціянти потрапляли у ДТП, в половині випадків інциденти ставалися за вини копів. В результаті цих аварій на даний момент дві патрульні автівки знаходяться у ремонті.

Протягом місяця патрульні виїздили на понад 12 тисяч викликів. Найбільше потребували допомоги поліціянтів мешканці Дніпровського району. За місяць вони 2371 раз зверталися до поліції. Найкурйозішими викликами патрульних були звернення щодо відсутності води або ж зламу сторінки у соцмережі.