Перевізника Запорізької облради обшукують у справі про розкрадання

1142

Опубліковано: 1 Листопада 2016

Сьогодні протягом дня відбуваються обшуки на комунальному підприємстві “Автогосподарство”. Воно відомо тим, що рекламувалося керівниками області як засіб створення конкуренції на ринку перевезень, що має стати прибутковим.

Обшуки проводяться за адресою підприємства по вулиці Сєдова поліцейськими Управління захисту економіки та працівниками Запорізької місцевої прокуратури №2, повідомив її керівник Роман Мазурик.

Перевірка стосується розкрадання державних коштів керівництвом підприємства. Його очолює В’ячеслав Трегубов (є на відео нижче). Йдеться про невиконання умов перевезення, а саме невідповідності заявленній кількості автомобілів на маршруті реальній. Виявилося, що КП орендувало транспортні засоби для перевезень, проте орендодавці не виконали частину вимог.

Зазначимо, що згідно з реєстром транспортних засобів на балансі КП “Автогосподарство” немає жодного автобусу. Загалом підприємство володіє 10 авто, вісім з яких легкові.

05

Оновлене КП “Автогосподарство” було презентоване у липні цього року. Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль зазначав, що з цього підприємства почнеться наведення ладу у перевезеннях. На презентацію водіїв одягли у вишиванки, запросили бандуристів, та представили бренд перевізника – “Козацький возик”.

“Возик” мав обслуговувати маршрути у напрямку Балабиного, Кушугуму та Малокатеринівки Запорізького району.

На діяльність оновленного КП з обласного бюджету влітку було виділено близько 6 мільйонів гривень.