Переселенці з числа інвалідів війни можуть стати на квартирний облік

207

Опубліковано: 26 Грудня 2016

Уряд прийняв зміни до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, якими надано можливість внутрішньо переміщеним особам з числа інвалідів війни та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих, визначених абз. 4-8, 16-22 пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” стати на квартирний облік за місцем свого перебування.

У даному випадку необхідно враховувати, що перелік осіб, які належать до інвалідів війни є достатньо великим, проте стати на облік можуть громадяни, які визначені окремими пунктами зазначеного Закону.

Заява про взяття на квартирний облік подається до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради, сільському голові за місцем перебування внутрішньо переміщеної особи на обліку або адміністрації підприємства, установи, організації чи органу або іншому громадському об’єднанню (організації) за місцем роботи особи. Додатково для такої категорії осіб визначено окремий перелік документів, що необхідно подати для постановки на квартирний облік.