Пам’ятник Жаботинському, дах для фіскалів, мостові переходи – результати позачергової сесії облради

394

Опубліковано: 29 Липня 2016

28 липня, в Запоріжжі відбулася позачергова сесія облради. В результаті перевищення плану надходжень до обласного бюджету (153 млн. грн) стала необхідність розподілити кошти за напрямами і по територіях. Тож головним підсумком пленарного засідання стало прийняття змін до обласного бюджету 2016 року. Серед них:

-2 млн. 783 тис. грн на реконструкцію водопровідних мереж отримають Вільнянськ, село Вільнянка, Орєхов і Любимівка;
-близько 10 млн. допомоги направили на підтримку збиткового підприємства КП «Облводоканал»;
-5 мільйонів на будівництво трьох мостових переходів;
-1,5 млн. на ремонт даху ГУ ГФС у Запорізькій області;
-500 тис. виділено на новий автобус для військового ліцею «Захисник»;
-150 тис. гривень на встановлення пам’ятника легендарному спортсмену Леоніду Жаботинському;
-понад 23 млн. на будівництво газопроводу у Приазовського районі.

Також на 7-ій позачерговій сесії було створено комунальну установу «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради. Новостворена установа дозволить заощадити значні кошти обласного бюджету за рахунок укрупнення предметів закупівлі і, як наслідок, знизити ціни постачальників. Крім того, здійснення закупівель за рамковими угодами установою, що відповідно до ст.17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підконтрольна та підзвітна Запорізькій обласній ради, дасть змогу отримувати оперативну інформацію щодо здійсненних закупівель та аналізу економії бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-служба облради.
Проте депутати відмовились створювати Агентство регіонального розвитку.
Після 6 годин роботи виявилося, що на засіданні немає більшості, тому сесію вирішили перенести на 30 серпня. Народні обранці почнуть з розгляду питання визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.