Острів Сагайдачного, перевірка КП, зниження орендної плати за землю: Підсумки XIV сесії міської ради

371

Опубліковано: 1 Березня 2017

Вчора, 28 лютого, відбулась чергова сесія міської ради, головними питаннями якої були: перевірка комунальних підприємств «Водоканал» і «Тепломережі», реконструкція фонтанів на «Райдузі», зниження орендної плати за землю для житлового фонду, та інше. Про це повідомляють журналісти Громадського ТБ Запоріжжя.

Депутати на сесії підтримали шість петицій від Запоріжців, серед яких було розроблення концепції розвитку велоінфраструктури та велотранспорту, будівництво сміттєпереробного заводу, тощо. Ми вивели підтримані петиції в окрему новину. Читайте тут.

Підтримані проекти:

– Депутати погодили створення тимчасової комісії з перевірки діяльності підприємств «Водоканал» та «Тепломережі».

– КП «Зеленбуд» виділили 1 298 604 тис. грн для придбання гідросіялки Turbo Turf. За словами депутатів, завдяки технології гідросіяння насіння приживатиметься в 99% випадків.

– 254 762 тис. грн направлені КП «Титан» для заміни насосу на системі каскаді фонтанів «Райдуга».

– КП “Наше місто” дали 179 тис. грн на проведення технічного огляду 313 ліфтів

– Понад 1,7 млн грн бюджетних коштів спрямують на виконання робіт з капітального ремонту електричних мереж житлових будинків. Також передбачено виділення 11 790 тис. грн для ремонту 11 приладів обліку теплової енергії для забезпечення їх безперебійної роботи. Додатково 172 тис. грн виділено на роботи по відновленню кришок оглядових колодязів інженерних мереж.

– Розмір орендної плати за землю для житлового фонду, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, гаражних і дачних товариств в Запоріжжі знизили в 100 разів. Було 3%, стало 0,03%.

– Острів, який всі називали островом Леніна, хоча він так не називався, назвали островом Сагайдачного

– 267 046 тис. грн будуть спрямовані на придбання комп’ютера для забезпечення роботи комп’ютерного томографа при КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги Запоріжжя». Для КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10» буде закуплено нові меблі. Більш 970 тис. грн додаткових коштів передбачено для виконання робіт з капітальних ремонтів в лікувальних установах міста, які включають ремонти окремих лікувальних кабінетів, покрівель, трас тепло- і водопостачання, лікарняних ліфтів, заміну аварійних інженерних мереж та інше.