Олену Бондаренко випустили із СІЗО вперше за чотири роки

718

Опубліковано: 16 Березня 2018

Сьогодні, 16 березня, Апеляційний суд Запорізької області змінив запобіжний захід для Олени Бондаренко на утримання під домашнім арештом з 8 вечора до 7 ранку. Андрія Гречковського залишили під вартою ще на 2 місяці. Про це журналістам Громадського ТБ Запоріжжя повідомив адвокат потерпілих – Чекалова та Шестопалова.

Нагадаємо, у червні 2017 року колишню депутатку Запорізької міської ради Олену Бондаренко Жовтневий районний суд м. Запоріжжя визнав винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу (вимагання, вчинене з погрозою застосування насильства над потерпілим, за попередньою змовою групою осіб) та виніс вирок – 7 років позбавлення волі. Тоді ж суд визнав винним в умисному вбивстві і нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження колишнього охоронця Анісімова – Андрія Гречковського, якого засудили до 12 років тюремного ув’язнення.

Прокуратура передала до суду звинувачення Бондаренко в 2014 році. Правоохоронці розслідували вимагання грошей в особливо великих розмірах у власників компаній-перевізників Запоріжжя злочинним угрупованням, очолюваної так званим Анісімом. 19 серпня 2014 року Бондаренко була затримана в Києві. Анісімова затримали 21 жовтня 2013 року в міжнародному аеропорту Бориспіль, однак 26 січня 2014 року суд змінив йому запобіжний захід на домашній арешт, Анісім вийшов з СІЗО і зник.