Олег Золотоноша відреагував на події в Гуляйполі: жодних кадрових змін

555

Опубліковано: 10 Лютого 2017

Голова ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша прокоментував збори громадян в Гуляйполі, де висловлювались обурення діями правоохоронців.

Він запевнив, що перевірка була проведена, і жодних кадрових змін в гуляйпільскій поліції не відбудеться.

«Что касается работы полиции в этом районе – это нормальное, боеспособное подразделение, которое в состоянии выполнять функции и обеспечить правопорядок оперативного обслуживания», – заявив Золотоноша у відеозверненні.

«Мы побывали в общественных местах, на предприятиях, где полностью все люди поддерживают полицию. Посему никаких там кадровых изменений в полиции Гуляйполя не будет», – запевнив він та додав, що гуляйпільскі поліцейські попереджені про жорстке реагування в разі спроби дестабілізації ситуації в районі.

У відеозверненні після виступу Золотоноші наведені кадри спілкування представників ГУНП з місцевими жителями, які схвалюють роботу поліцейських.

6 лютого у Гуляйполі відбулася зустріч представників громади, поліції, прокуратури та виконавчої влади. Збори організувала місцева організація ветеранів АТО. Під час спілкування люди жорстко звинувачували можновладців у бездіяльності. Публікації у ЗМІ з цього приводу швидко набули резонансу.