Опубліковано: 14 Березня 2017

З 26 березня “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” закривається на ремонт. Про це Громадському ТБ Запоріжжя у телефонній розмові повідомив заступник директора аеропорту Ігор Курощєпов.

За його словами, аеропорт закривається для проведення реконструкції злітно-посадкової смуги. За попередніми даними ремонт триватиме місяць – до 26 квітня цього року.

“Проте, остаточні строки реконструкції залежать від підрядника”, – зауважив Ігор Володимирович.

За словами пана Курощєпова, повідомлення про закриття аеропорту було розіслано авіакомпаніям минулої п’ятниці, 10 березня – в строки, встановленні чинним законодавством, а саме за два тижні.

“З приводу закриття аеропорту та скасування рейсів людей мають сповістити авіакомпанії. Ми до того відношення не маємо”, – повідомив він.

Як повідомляє сайт avianews.com, під час ремонту основної смуги в запорізькому аеропорті працюватиме грунтова смуга, оснащена світлосигнальним обладнанням для прийому повітряних суден 3 і 4 класу, конструкція яких пристосована до роботи на таких смугах. До них відносяться, наприклад, Ан-12, Ан-24, Ан-148.

У той же час авіакомпанії, які не мають літаків подібного типу в своєму флоті, будуть змушені скасувати рейси, перенести їх виконання в інші міста або тимчасово орендувати повітряні судна, здатні здійснювати посадку на грунтові смуги.

Як повідомляють Наші Гроші.Запоріжжя, ремонтуватиме злітно-посадкову смугу запорізького аеропорту тесть Насірова.

Так, КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” 10 жовтня уклало угоду з ТОВ “Альтіс-констракшн” на капітальний ремонт злітно-посадкової смуги вартістю 3,44 млн грн. ТОВ “Альтіс-констракшн” входить до групи компаній Олександра Глімбовського – тестя голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.