Одразу після тендеру фірма-постачальник дитячого харчування підняла ціни, – прокурор

291

Опубліковано: 15 Квітня 2016

Згідно податкової документації фірма-постачальник продуктів закупає у виробника кисломолочний сир та сирний продукт за 30 гривень з ПДВ, а вже в дитячі садки постачає продукти за ціною 26 гривень.

За версією слідства прокуратури, це означає, що фірма змішує сир та сирний продукт задля здешевлення вартості. Про це повідомив на прес-конфереції прокурор міської прокуратури №2 Роман Мазурик. Також, за словами Мазурика, після проведення тендеру фірма постачальник звернулась до департаменту освіти з проханням збільшити ціну на 7.75 відсотків.

“При розробці тендерної пропозиції застосувались надбавки розміром 10% до найнижчих на ринку цін виробників, таким чином 19.02 була сформована одна ціна, а оскількі продукція на 100% імпортна (частина продукції, ред.), ціна імпортера залежить від коливання курсу іноземної валюти. Тому ми вимушені попросити підняти ціну на 7,75 відсотків”, – процитував звернення Роман Мазурик.

“Ми знаємо, що курс іноземної валюти зараз знижується. Навіщо вигравати тендер за самою низькою ціною, а потім її “втихую” підіймати. Я не вважаю, що це нормально. Це “договорняк” та “обман” “,- заявив прокурор.