Обшуки у міськраді Енергодара: вся інформація на цей час і репортаж з місця подій

344

Опубліковано: 22 Грудня 2016

Працівники сецслужб у масках заблокували роботу Енергодарської міськради близько 8:20. Вони нікому не дозволяли входити і заходити до приміщення. Обшуки відбулися у кабінетах міського голови, голови фінансового управління, працівників юридичного управління. Цією та іншими подробицями обшуків в Енергодарі із Громадським ТБ Запоріжжя в ексклюзивному коментарі поділилась журналістка з Енергодару Ганна Скороспэлова.

Близько 12:00 міській голова Енергодару Павло Музика дав прес-конференцію, в ході якої розповів, що до приміщення міськради не допустили його адвокатів. Їх протримали деякий час в коридорі доки продовжувались обшуки, і впустили у приміщення коли обшуки були завершені. Сам міський голова називає такі дії правоохоронців спробою зірвати завтрашню бюджетну сесію в м. Енергодар.

Також журналістка Ганна Скороспэлова згадує, що на сайті «Антікор Запоріжжя» сьогодні, 22 грудня, о дев’ятій годині ранку з’явилась інформація про обшуки у квартирах міського голови Енергодару, секретаря міськради та депутата Ігоря Паламаря. Однак самі обшуки були проведені того ж дня лише опівдні. Зазначимо, що власників сайту «Антікор Запоріжжя» пов’язують із очільником області Костянтином Брилем.

За словами мера Енергодара Павла Музики, його звинувачують по двом статтям. Перше звинувачення датоване 26 січням 2014 року, коли Павло Музика ще не був мером, а працював головою профспілкового комітету на ЗАЕС. Друге стосується виділення 14 мільйонів гривень КП «ПКВ», які, за матеріалами справи, до підприємства не дійшли.

Крім цього, цього ж дня в Енергодарі відбулося засідання комісії щодо позбавлення Оксани Папалуци депутатського мандату. Журналістка Скороспэлова припускає, що ці події можуть бути пов’язані.

Прокурор Запорізької області Валерій Романов прокоментував обшуки в Енергодарській міськраді на своїй сторінці у Фейсбуці. За словами прокурора, він взяв під особистий контроль дану справу. За його словами обшуки відбулись через підозру у нецільовій розтраті бюджетних коштів, які були передані КП «ПКВ».