Область просить у Кабміна 600 мільйонів на запорізький аеропорт

219

Опубліковано: 11 Лютого 2016

Сьогодні за ініціативою в.о.голови облдержадміністрації Костянтина Бриля розпочато переговори між керівництвом міста Запоріжжя та компанією «Транс-Аерохендлінг» стосовно залучення близько 120 млн. грн. інвестицій для забезпечення належної та безперебійної роботи аеропорту. Про це повідомляє прес-служба ОДА. Крім того, за словами керівництва області, нині вже порушено питання на рівні Кабінету Міністрів щодо виділення державного фінансування робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги у сумі понад 600 млн. грн.
– “Аеропорт «Запоріжжя» займає вигідне економіко-географічне положення і є перспективним з точки зору розвитку авіаперевезень. Обласна влада зробить усе можливе, аби забезпечити в найкоротші терміни підйом рівня запорізького аеропорту до європейського класу,” – зазначив Бриль.
ТОВ «Транс-Аерохендлінг» українська компанія, що надає повний спектр послуг з наземного обслуговування повітряних суден та пасажирів, у т.ч. і в аеропорту «Бориспіль».

Як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, у 2013 році Запорізький аеропорт за ініціативою місцевої влади передали з державної до комунальної власності. У тому ж році затвердили програму підтримки підприємства з фінансуванням в обсязі 2.5 мільйона гривень на рік. Ці кошти йшли в тому числі на забезпечення повного комплексу обслуговування аеропорту – від заправки до харчування пасажирів на борту. За законом, всі ці послуги можуть надавати як саме комунальне підприємство, так і приватні структури. У випадку із Запорізьким аеропортом, найприбутковіші сфери заробітку дісталися приватним фірмам, пов’язаним з нинішім та колишнім керівництвом аеропорту.
Подробиці – у розслідуванні “Аеропорт для двох” від Громадського ТБ Запоріжжя.