Новий прокурор Запорізької області почав розслідування крадіжки 37, 5 млн грн нардепом Євгеном Балицьким

561

Опубліковано: 28 Жовтня 2016

Новопризначений прокурор Запорізької області Валерій Романов візьме справу щодо підозри нардепа Євгена Балицького у розкраданні державного бюджету під особистий контроль. Про це прокурор повідомив на власній прес-конференції у Мелітополі, передає сайт «РІА Мелітополь».

«Я, откровенно говоря, не знал за этот факт. Но в ближайшее время я разберусь и дам соответствующие оценки, как следствию так и самому факту совершения преступления», – повідомив Валерій Романов.

Згідно з матеріалами справи, встановлено, що народний депутат України Є. В. Балицький і його родичі були власниками акцій заводу «Автогідроагрегат» (АГАТ). У 2000 році на базі заводу «Агат» було утворено ТОВ «Мелітопольскій завод підшипників ковзання», на яке було передано обладнання та майно «АГАТА». Через шість років після заснування ТОВ «МЗПС», засновники підприємства отримали в державному банку кредит в розмірі майже 37,5 мільйонів гривень. У 2008 році власники підприємства, включаючи Євгена Балицького, стали купувати цінні папери вже ліквідованих підприємств та акції пов’язаних фірм. «Мелітопольський завод підшипників ковзання» збанкрутував, цілісний майновий комплекс і обладнання підприємства-позичальника було відчужене пов’язаним підприємствам.

У 2009 році Балицький засновують ще один «Мелітопольський завод підшипників ковзання». Засновниками цього підприємства стають батько нардепа Віталій Броніславович Балицький і син парламентарія Олександр Євгенович Балицький.