Опубліковано: 21 Лютого 2017

1) Річковий трамвай на о. Хортиця

Автор петиції скаржиться на забрудненість запорізьких пляжів – Ждановський знаходиться біля дороги, та і сам Дніпро у цій частині брудний, на пляжах Південного мікрорайону заборонено купатись через брудну воду. Єдиний вихід автор бачить в острові Хортиця, і просить пустити річковий трамвай.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

2) Обладнати всі трамваї і тролейбуси пристроями для зарядки мобільних гаджетів
Після впровадження довгоочікуваного 3G у Запоріжжі автор петиції стикнувся із тим, що швидкісний інтернет швидко «садить» акумулятор. Тому він просить обладнати міський електричний транспорт зарядками.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

3) Підігрів тротуарів

Автор посилається на закордонний досвід і просить обладнати тротуари міста (для початку хоча б проспект) підігрівом. На його думку, це полегшить життя комунальникам – їм буде менше роботи з розчистки, і мешканцям міста – більше не буде ожеледиці.

ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ

4) «Фонтан поколінь»

«Для Запорожців і гостей нашого міста, а так само для численних туристів пропоную побудувати оригінальний фонтан під назвою: «Фонтан Поколінь», який буде розташовуватися на безіменному острові, біля острова Крісло Катерини та острова Козацька Миска, навпаки машинного залу Дніпрогес в трьохстах метрах від нього .

Цей фонтан працюватиме без насосів і тим самим не буде споживати електроенергію. Принцип роботи фонтану буде заснований на принципі роботи фонтанів у Петергофі і Національному парку «Софіївка» в Умані – на різниці висот у верхньому б’єфі і нижньому б’єфі Дніпра, яка досягає 30-ти метрів.
ОЗНАЙОМИТИСЯ/ПІДПИСАТИ