Нові великі автобуси вийдуть на запорізькі дороги після 15 грудня

643

Опубліковано: 1 Грудня 2017

До Запоріжжя вже надійшли перші вісім автобусів «МАЗ», придбані на умовах фінансового лізингу. Ще кілька автобусів місто отримає в найближчі дні. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

– Сьогодні стоїть завдання, що нові автобуси повинні вийти на маршрут після 15 грудня. У наступному році ми також плануємо продовжити закупівлю автобусів. Їх може бути придбано від 35 до 70, – заявив Володимир Буряк.

В рамках програми фінансового лізингу місто отримає 35 автобусів. З них 14 прийдуть до кінця грудня. Ще 21 – на початку 2018 року. Це стомісні автобуси «МАЗ» 203085. З низькопідлоговими входами, тобто пристосовані для проїзду людей з обмеженими можливостями. Зараз автобуси, що надійшли до Запоріжжя, проходять процедуру реєстрації, оформлення, постановки на облік.

Міський голова зазначив, що автобуси великої місткості працюватимуть на маршрутах, що з’єднують Шевченківський, Хортицький райони, Осипенківський мікрорайон з центром міста. Саме тут зберігаються проблеми з вивезенням пасажирів.