Німецький уряд передав Запорізькій області медичного обладнання на 900 тис. грн

311

Опубліковано: 22 Березня 2017

Компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала від німецького уряду «сумки сімейного лікаря» для медичних закладів Запорізької області загальною вартістю 900 тисяч гривень. Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

Протягом 2016 та на початку 2017 років у медичні заклади області німецькою федеральною компанією GIZ було закуплено та передано медичне обладнання, меблі, ІТ-техніка та предмети побутового вжитку. На сьогодні медичні муніципальні установи вже почали використовувати отриману медичну техніку.

Так, пологовий будинок №1 та міська лікарня №7 у Запоріжжі отримали портативні апарати ультразвукової діагностики загальною вартістю 1 мільйон гривень.

Спеціалізована медико-санітарна частина м. Енергодар поповнилася бальнеологічними ваннами, а також фізіотерапевтичним обладнанням, що дозволяє проводити фізіореабілітацію ВПО та учасників АТО;

У Мелітополі дві міські лікарні отримали сучасні багатофункціональні медичні ліжка на суму понад 1,1 мільйона гривень, що забезпечить більш комфортні умови перебування в лікарняних закладах.

Крім цього, передані «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання для 50-ти сімейних лікарів, які працюють у 36-ти містечках та селищах міського типу Запорізької області.