Німеччина фінансує заходи з охорони здоров’я у Східній Україні: 2,5 млн євро для проектів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)

190

Опубліковано: 20 Грудня 2016

Федеральний уряд Німеччини виділяє 2,5 млн. євро під проекти гуманітарної допомоги страждаючим від конфлікту на сході України та особливо уразливим групам населення. Цією сумою будуть профінансовані заходи гуманітарної допомоги, здійснювані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Тим самим Федеральний реагує на заклик ВООЗ, яка звернула увагу на особливо гостру ситуацію з охороною здоров’я у зоні східноукраїнського конфлікту. За рахунок допомоги від Німеччини ВООЗ закуповуватиме і розподілятиме серед потребуючих допомоги осіб, які через конфліктну ситуацію взагалі не мають доступу або мають дуже обмежений доступ до медичної допомоги і можливостей лікування, життєво важливі медикаменти, вакцини та медичні витратні і лікувальні матеріали.

Допомога ВООЗ безпосередньо торкається майже 150 000 людей по обидва боки лінії зіткнення і включає в себе, зокрема, медичне обслуговування і лікування пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями та травмами, а також навчання і підвищення кваліфікації медичного персоналу та створення лабораторій або розширення їхнього потенціалу, Цю діяльність ВООЗ тісно узгоджує з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, різними неурядовими організаціями й іншими суб’єктами гуманітарної допомоги та українськими державними органами охорони здоров’я.

Подальша інформація та контактні дані щодо ВООЗ знаходяться за адресою:
http://www.who.int/countries/ukr/en/