Не “Європа”: В якому хостелі сталася пожежа в Запоріжжі, – фото

401

Опубліковано: 2 Жовтня 2017

Сьогодні, 2 жовтня, близько 5 ранку в запорізькому хостелі сталася пожежа. В результаті загинули п’ятеро людей.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, люди згоріли заживо через решітки на вікнах.

За інформацією ДСНС, пожежа сталася у хостелі, розташованому на вулиці Жуковського. Пошукова система Google знає на цій вулиці лише один хостел – “Європа”. Згідно інформації на сайті хостела він знаходиться в будинку 36.

Однак,адміністрація закладу запевнила журналістів Громадського ТБ Запоріжжі, що пожежи в них не було – горіла сусідня будівля.

Але саме за адресою Жуковскього, 36 наші журналісти виявили будинок, в якому сталася пожежа.

Як повідомили правоохоронці і місцеві мешканці. в цій будівлі на другому поверсі розташовується “Єврохостел”. За зовнішнім виглядом з хостелом “Європа” він не має нічого спільного. Окрем адреси.

Адміністрація “Європи” пояснила, що їхній хостел знаходиться в п’ятиповерховому будинку. Дійсно, така будівля є поряд із тією, де сталася пожежа. Адреса Жуковського, 38.

Хостел “Європа” знаходиться саме в ньому. Але з торця будівлі.

Тож, маємо плутанину з адресами. В хостелі “Європа” дійсно не було пожежі. Вона сталася у сусідньому будинку. Його перший поверх займають магазини та склади, на другому – здавалися кімнати. За словами тамтешніх мешканців, там була місцева “ночлєжка”.

За фактом пожежі в запорізькому хостелі прокуратура відкрила провадження. За інформацією ДСНС, перевірки дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту протягом 2016-2017 років не проводились.