НАЗК зацікавилось запорізьким депутатами-заводчанами і винесло припис Шурмі

588

Опубліковано: 12 Квітня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про внесення припису генеральному директору публічного акціонерного товариства «Запоріжсталь» Ростиславу Шурмі стосовно начальника відділу судової практики та виконання рішень юридичного управління товариства.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Національне агентство (на підставі пункту 20 частини першої статті 11, пункту 6 частини першої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції») проводить за власною ініціативою перевірку можливих фактів порушень вимог Закону двома депутатами Запорізької міської ради та двома депутатами Запорізької обласної ради, які є працівниками ПАТ «Запоріжсталь». Зокрема перевіряються факти дотримання цими суб’єктами декларування вимог частини другої статті 52 Закону щодо своєчасності подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, а саме – отримання ними доходів у вигляді заробітної плати, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

З цією метою Національне агентство звернулося до товариства з вимогою отримання документів та відомостей стосовно зазначених суб’єктів декларування в рамках зазначеної перевірки.

Проте запити Національного агентства щодо надання інформації, у тому числі про отриману суб’єктами декларування заробітну плату та інші доходи, були проігноровані, а відмова – необґрунтованою.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає усунути вчинене начальником відділу судової практики та виконання рішень юридичного управління товариства порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» та надати Національному агентству завірені у встановленому порядку документи та відомості, зазначені у запитах.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.