Нардеп Пономарьов вихопив і забрав у журналіста телефон, – відео

542

Опубліковано: 9 Лютого 2018

Екс-“регіонал”, запорізький нардеп з депутатської групи “Воля народу” Олександр Пономарьов у кулуарах Верховної Ради вихопив із рук і забрав мобільний телефон у парламентського кореспондента Цензор.НЕТ Івана Марусенка, коли журналіст знімав на камеру телефона коментар нардепа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Нардеп Сергій Соболєв (“Батьківщина”) розповів про схему закупівлі машинного мастила для військ, яке призвело до поломки техніки. Він процитував постанову суду про вилучення всієї документації у компанії “Агринол”, власником якої є народний депутат Олександр Пономарьов. Після брифінгу Пономарьов у кулуарах Ради підійшов до Соболєва і почав щось йому емоційно розповідати. Соболєв попросив Пономарьова почекати, поки він відповість на запитання журналістів. Після цього, завваживши агресивний настрій Пономарьова, кореспондент Цензор.НЕТ почав знімати на відео розмову двох депутатів у кулуарах Ради на підвищених тонах. Зйомці перешкоджала помічниця Пономарьова, намагаючись перекрити огляд для об’єктива камери.

Після цієї розмови із Соболєвим Пономарьов почав емоційно обзивати журналістів “журналюгами” і став звинувачувати журналістів, що вони нібито підглядають за приватною бесідою і в якийсь момент вихопив мобільний телефон із рук кореспондента. Потім Пономарьов вихопив ще один мобільний телефон у іншого журналіста і також поклав його собі в кишеню. На зауваження, як кореспондента Цензор.НЕТ, так і інших журналістів про те, що таким чином нардеп перешкоджає журналістській діяльності, Пономарьов почав звинувачувати журналістів у провокації, а також звернувся до охорони Ради з вимогою вигнати журналістів з будівлі парламенту.

“Я не сяду, не переживайте. Ви сядете. Будете відповідати. Я не знаю, де ваш телефон”, – заявив журналістам Пономарьов, намагаючись вихопити і третій мобільний телефон із рук журналіста.

У підсумку, після сперечань з журналістами, Пономарьов вийняв з кишені обидва телефони і повернув їх журналістам.