Нацполіція спростовує інформацію щодо затримання свого співробітника Службою безпеки

194

Опубліковано: 20 Липня 2016

Нацполіція спростовує інформацію, щодо затримання свого співробітника Службою безпеки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Ніхто з поліцейських у порядку ст. 208 КПК України не затримувався, про підозру нікому не повідомлялось. Досудове розслідування триває”, -йдеться у повідомленні.

Разом із тим зазначається, що працівниками управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області, за фактом повідомлення прокуратури про здійснення кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій співробітників одного з відділів кримінальної поліції, розпочато службове розслідування.

18.07.2016 до ГУНП в Запорізькій області з прокуратури Запорізької області надійшло повідомлення про те, що прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Громадянка звернулася з заявою на неправомірні дії працівників відділу боротьби з торгівлею людьми, які, з її слів, вимагають у неї неправомірну вигоду за не притягнення до кримінальної відповідальності за надання інтимних послуг на території м. Запоріжжя.

18.07.2016 року працівниками прокуратури Запорізької області та УСБУ в Запорізькій області, на підставі ухвали суду у службовому кабінеті, який закріплений за згаданим відділом, проведено обшук.

Вказаний факт зареєстровано до Єдиного обліку ГУНП в Запорізькій області. Службове розслідування проводить управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області.

Інформація про обшук у кабінеті керівника підрозділу не відповідає дійсності. Останній з 29 червня по 12 серпня 2016 року знаходиться у черговій відпустці.

Нагадаємо, вчора прес-служба СБУ повідомила про затримання у Запоріжжі поліцейського, який обкладав «даниною» сутенерів.