Начальника запорізької екоінспекції, якого зловили на хабарі, посадили під домашній арешт

545

Опубліковано: 5 Лютого 2018

Підозрюваний в отриманні хабаря посадовець зобов’язаний носити електронний браслет до завершення досудового розслідування. Про це повідомляє прес-служба Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя

Нагадаємо, що оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець організував механізм вимагання грошей з підприємців за проведення екологічного контролю товарів, які експортуються до країн Європейського Союзу.

Правоохоронці задокументували черговий факт вимагання екологом півтори тисячі доларів США від місцевого підприємця за безперешкодне проходження радіологічного та екологічного контролю при вивезенні з України металобрухту.

Дослідивши матеріали кримінального провадження та заслухавши аргументи сторін, суд дійшов висновку про необхідність застосування відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Терміном на два місяці підозрюваному заборонено залишати житло у період з 21 год. 00 хв. до 07 год. 00 хв. наступного дня.

Також на нього покладено такі обов’язки:
– з’являтися до слідчого, прокурора, суду на його виклик у встановлений термін;
– не відлучатися з м. Запоріжжя без дозволу слідчого, прокурора або суду;
– повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання, місця роботи;
– утримуватися від спілкування з свідками, потерпілим та експертами у даному кримінальному провадженні;
– здати на зберігання до відповідних органів державної влади паспорт (паспорти) громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;
– носити електронний засіб контролю.