Через хабарництво підлеглих на Запоріжжі звільнили начальника Укртрансбезпеки області

544

Опубліковано: 25 Липня 2017

Начальник Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області Олексій Баталов був звільнений. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк.

«Я неодноразово попереджав керівників Територіальних органів та Центрального апарату Укртрансбезпеки, що вразі корупційних проявів та зловживань їхніх підлеглих, їх як керівників, буде звільнено за неналежно проведену антикорупційну роботу в своїх підрозділах. Тому, в світлі останніх подій, де ряд посадовців Вінницької та Запорізької обл. виявились хабарниками. Звільнено керівників Укртрансбезпеки в Запорізький та Вінницькій обл», – пише Михайло Ноняк і додає, що ці два керівники були звільнені за угодою сторін.

Нагадаємо, що вчора, 24 липня, правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди затримали заступника начальника відділу Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області.

У ході досудового розслідування встановлено, що за оформлення документів для видачі ліцензії на здійснення пасажирських перевезень вказаний посадовець вимагав та одержав від громадянки 1000 дол. США.