На Запоріжжі заочно судитимуть учасників терористичних «ДЛНР»

405

Опубліковано: 7 Лютого 2017

На Запоріжжі судитимуть мешканця Бердянського району і Бердянську, які вступили до терористичних «ДНР» та «ЛНР». Про це повідомляється на сайті прокуратури Запорізької області.

За матеріалами справи, мешканець Бердянського району в січні 2015 року став учасником танкового підрозділу «МО ДНР Южное Направление», та приймав активну участь у бойових зіткненнях з підрозділами Збройних сил України, у тому числі в районі населеного пункту Широкине Донецької області.

Окрім того, вказана особа здійснювала через мережу інформаторів на території Бердянського району збір розвідувальної інформації військового характеру щодо чисельності, місць дислокації, озброєння та військової техніки ЗС України, які тимчасово базувались на цій території.

Також прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця Бердянська, колишнього кандидата в мери цього міста, який весною 2014 року виїхав на територію Луганської області, де вступив, а надалі очолив незаконне озброєне формування «Свердловський козацький полк», та отримав позивний «Узбек».

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації). Оскільки підозрювані перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, судитимуть їх заочно. За вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.