Опубліковано: 21 Грудня 2016

Начальника одного з структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» судитимуть за отримання хабара. Як повідомляє прес-служба прокуратури, чоловік вимагав та одержав від мешканця м. Мелітополя неправомірну вигоду у розмірі 8 тис. грн.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Артема Лавренка, зазначені кошти посадовець незаконно одержав за погодження питання збільшення потужності та зміну напруги електропостачання житлового будинку заявника. Водночас, таке погодження згідно з вимогами закону здійснюється безоплатно.

Попри те, що вказаною особою вживались заходи до приховування факту вимагання хабара, а кошти на його вимоги заявником перераховувались на зазначений посадовцем банківський рахунок, під час слідства здобуто докази винуватості посадової особи у інкримінованому злочині.

На теперішній час обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до суду.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.