На Запоріжжі судді незаконно роздали землі на узбережжі Азовського моря на 20 млн грн

383

Опубліковано: 19 Січня 2018

Двоє суддів Якимівського районного суду незаконно відписали 31 земельну ділянку в Кирилловці. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що упродовж 2008-2009 років постановили 20 завідомо неправосудних рішень про надання у власність мешканцям Якимівського району для ведення особистого селянського господарства 31 земельної ділянки, загальною вартістю понад 20 млн. грн, а також 11 рішень про зміну цільового призначення цих земель під розміщення будинків для відпочинку.

Зазначені земельні ділянки розташовані у прибережній захисній смузі Азовського моря на косах Федотова та Пересип на землях Кирилівської селищної ради Якимівського району. Відповідно до вимог чинного законодавства землі, зайняті прибережними захисними смугами вздовж морів, не можуть передаватися у приватну власність та можуть використовуватися лише на умовах оренди і лише для будівництва санаторіїв та інших лікувально – оздоровчих закладів.

Надалі, мешканці Якимівського району за договорами дарування відчужили земельні ділянки на користь засновника підприємства, представники якого через рішення вказаних суддів змінили їх цільове призначення під розміщення будинків для відпочинку.

Довідково: санкція за вчинений злочин передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.