На Запоріжжі шахраї захопили два фермерських підприємства

455

Опубліковано: 18 Січня 2018

Запорізька прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом захоплення двох сільськогосподарських підприємств, зокрема тисяч гектарів землі, десятків об’єктів нерухомого майна та техніки в Приазовському районі області

У деяких ЗМІ та соціальних мережах була опублікована інформація про спробу захоплення шахрайським шляхом двох сільськогосподарських підприємств «Агротіс» та «Агротіс плюс» у Приазовському районі Запорізької області.

Відтак, до ЄРДР було внесено відповідні відомості та розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Зокрема встановлено, що потерпілий громадянин, намагаючись заповнити звітну документацію за 2017 рік щодо своєї підприємницької діяльності, отримав відмову в доступі до власних даних в електронній системі.

Звернувшись в компетентні органи за роз’ясненнями він дізнався, що наразі не є власником підприємств, після чого зрозумів, що став жертвою шахрайства.

Наразі попередньо встановлено, що шахраї заволоділи близько 9 тис. га. землі, близько 60 об’єктів нерухомого майна, а також більше 60 одиниць техніки і сотнями центнерів сільськогосподарської продукції.

Нині події проводяться першочергові слідчі дії.