На Запоріжжі сесію міськради зірвали повідомленням про мінування

266

Опубліковано: 25 Листопада 2016

24 листопада 2016 року о 14:45 до Токмацького відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від невідомого чоловіка. Останній розповів, що має інформацію про те, що будинок Токмацької міської ради, розташований по вул. Центральній, заміновано. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Потрібно зазначити, що на 15:00 у згаданому приміщенні було заплановано сесію міської ради з питання недовіри до діючої місцевої влади.

На місце події терміново прибули слідчо-оперативна група та фахівці вибухотехнічної служби ГУНП. З будинку було евакуйовано близько 250 учасників сесії та персоналу. Втім, як і очікувалося, у ході ретельної перевірки чотириповерхового будинку та прилеглої території ніяких вибухонебезпечних предметів та речовин не виявлено.

Слідчим Токмацького відділення Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу життю та безпеці громадян). Санкцією статті передбачено до шести років позбавлення волі. Триває досудове розслідування, хід якого взято на контроль керівництвом ГУНП області.