На Запоріжжі поліціянт очолював банду, що скоїла 14 пограбувань на суму понад 130 тис. грн

430

Опубліковано: 5 Липня 2016

На рахунку організованої злочинної групи, яку очолював співробітник Василівського відділу поліції- чотирнадцять крадіжок та пограбувань. Банда діяла на території Василівського та Михайлівського районів Запорізької області. Її діяльність прокуратура припинила в січні цього року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Так, в жовтні минулого року діючий співробітник Василівського відділу поліції, маючи практичні знання працівника поліції, володіючи тактикою та методикою розкриття злочинів, організував та очолив групу із трьох осіб, у тому числі раніше неодноразово судимих. Члени групи, проникаючи до приватного житла мешканців Василівського та Михайлівського районів Запорізької області, вчинили чотирнадцять крадіжок та пограбувань, заволодівши при цьому майном громадян на суму понад 130 000 грн.

Наразі завершено досудове розслідування та направлено і до суду направлений обвинувальний акт. Дії членів організованої злочинної групи кваліфіковано за ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 186, ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 185 КК України.

Максимальне покарання за вчинення цих злочинів – тринадцять років позбавлення волі із конфіскацією майна.