На Запоріжжі фірма, яка проводила опитування, порушила антимонопольне законодавство

708

Опубліковано: 2 Лютого 2018

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ФОП Кузнєцова А.С. (м. Запоріжжя) і ТОВ „ІНТЄРА” (м. Запоріжжя) на 41 тисячу гривень кожного за антиконкурентні узгоджені дії.

ФОП Кузнєцов А.С. і ТОВ „ІНТЄРА” погодили свої пропозиції під час участі у тендері на закупівлю послуг та товарів для обслуговування заходів громадських організацій у рамках Програми підтримки розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій у Запорізькій області на 2015-2018 роки.

В даному випадку ФОП Кузнєцов А. С. та ТОВ „ІНТЄРА” не змагалися між собою, а узгоджували свої дії та, як наслідок, усунули конкуренцію між собою. За вказане порушення суб’єктів господарювання притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафів.

Відзначимо, що ТОВ “ІНТЄРА” отримало за перемогу на тендері 280 000 гривень. Підприємство організовувало закупівлі товарів та послуг із транспортного забезпечення заходів громадських організацій, проводило опитування громадської думки, закуповувало канцелярію та поліграфію