На Запоріжжі екс-директор держпідприємства подарував донецькій фірмі худоби на 2 мільйони

360

Опубліковано: 24 Січня 2017

Поліція підозрює екс-директора ДП “ДГ “Соцземлеробство” у незаконній передачі худоби ТОВ “Амарант-Агро”. Про це повідомляє сайт «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на ухвалу Веселівського районного суду.

Згідно матеріалів справи, директор ДП «ДГ “Соцземлеробство” (Веселівський район, с. Таврія) у травні 2016 року уклав із фірмою договір на зберігання 149 голів великої рогатої худоби загальною масою 67 тонн на суму 2,1 млн грн. В подальшому цей договір став підставою для дарування худоби фірмі, що кваліфікується як розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ст. 191 ККУ).

У листопаді вже колишньому директору ДП “Дослідне господарство “Соцземлеробство” (очолював протягом лютого – вересня 2016 року) було направлено повідомлено про підозру та повістка про виклик, однак він не з’явився.
Виходячи з цього, його було оголошено у розшук та подано до суду клопотання про застосування запобіжного заходу тримання під вартою.

Вочевидь мова йде про Івана Верхоляка. Саме про його керівництво підприємством згадували ЗМІ у травні минулого року і саме він нині розшукується Веселівським відділенням поліції, зникнувши в день винесення підозри – 28 листопада 2016 року.

Зареєстроване у Донецькій області ТОВ “Амарант-Агро” з 2015 року належить Марині Куренковій.