На Хортиці виявили звалище небезпечних хімічних речовин

231

Опубліковано: 27 Березня 2016

В Запоріжжі на острові Хортиця виявили звалище небезпечних хімічних речовин. Так, декілька тижнів тому на території ЦИМЕЖу мешканці острову знайшли скляні ємності, що містили невідомі речовини. Етикетки на деяких склянках зазначали, що всередині хімікати. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомили активісти ГО “Самооборони Майдану Запоріжжя”.

За їх словами, мешканці негайно звернулися до управління ГУ ДСНС. Проте, рятувальники замість того, аби прибрати хімікати з території острову із подальшою утилізацією, позбирали та поскладали усі склянки у напівзруйнованій будівлі на території того ж ЦИМЕЖу.

Як повідомив Громадському ТБ Запоріжжя директор заповідника “Хортиця” Максим Остапенко, це приміщення знаходиться в приватній власності.

“Ми написали звернення в МНС та в поліцію з вимогою знайти власників цих об’єктів, які допустили забруднення території”, – повідомив він.

Начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юлія Баришева відмовилася від коментарів телефоном, порадивши написати з цього приводу інформаційний запит.

Небезпечну знахідку місцевих на власні очі бачили журналісти Громадського ТБ Запоріжжя. Детальніше – дивіться у сюжеті.

PS: Найближчим часом Громадське ТБ Запоріжжя обов’язково надішле інформаційний запит до ГУ ДСНС. Далі буде…