На території майбутнього дендропарку на Хортиці відбувся перший суботник

434

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Цими вихідними на території майбутнього дендропарку на острові Хортиця депутати і апарат Запорізької обласної ради спільно із учнями Хортицької Національної навчально-реабілітаційної академії почали облаштування занедбаної території на острові Хортиця, яка нещодавно була передана з балансу КП «Готель «Україна» на баланс КП «Хортицька Національна академія».

Під час суботника, на який вийшли близько 300 співробітників і депутатів облради, учнів Хортицький академії, були висаджені туї, ялівці, ялини, спіреї, кизильники і червоні дуби. Всі ініціативи по висадці нових зелених насаджень узгоджені з фахівцями Національного заповідника «Хортиця». Висадку дерев особисто контролював директор заповідника «Хортиця» Максим Остапенко.

Закупивши за власні кошти близько ста саджанців дерев і чагарників, висадивши їх на цій території, депутати передали естафету потенційним інвесторам, які захочуть зробити внесок в розвиток нового паркового об’єкта. Для подальшого облаштування дендропарку планують залучати позабюджетні кошти. Керівники обласної ради запевнили: парк залишається в комунальній власності обласної ради – він не йде в приватні руки.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі Громадського ТБ Запоріжжя відбулася презентація проекту майбутнього дендропарку на Хортиці.

/Фото прес-служби Запорізької облради/