На ремонт будівлі Запорізької міськради виділено понад 10 мільйонів гривень

401

Опубліковано: 21 Жовтня 2016

КП “Управління Капітального будівництва” за результатом тендеру 19 жовтня уклало угоду з ТОВ “Гарант-строй 2007” на капітальний ремонт адміністративної будівлі по пр. Соборний, 206 в Запоріжжі вартістю 10,4 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”, повідомляє сайт “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма має замінити тепло і водопостачання, систему каналізації і опалення, сантехніку, систему електропостачання і освітлення, систему вентиляції, утеплити підлогу на горищі, замінити вікна і двері у деяких  приміщеннях, відремонтувати підлогу з покриттям лінолеумом чи кахлем в залежності від призначення, відремонтувати стіни з покриттям в залежності від призначення, подекуди змонтувати підвісну стелю “Армстронг”, облаштувати ганки, тощо.

“Гарант-Строй 2007” належить Юлії Готовкіній. Директором нині значиться її мати – Лариса Брехар.

Єдиним конкурентом переможця на тендері виступило ТОВ “Іоліт” з пропозицією 11,6 млн. грн. Саме ця фірма в червні отримала підряд на капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі міськради по пр. Соборний, 206. Загалом на ремонт покрівлі виділено майже 1,5 млн. грн., з яких фірма вже отримала на рахунки 0,86 млн. грн.

ТОВ “Іоліт” володіє Ірина Завидна. Кінцевим бенефіціаром вказується Олександр Буслаєв і він же є директором фірми.