На інкасаторів напали бійці “Азова”, – прокурор Шацький

297

Опубліковано: 15 Липня 2016

Затримані члени бандитського угруповання, які сьогодні, скоїли збройний напад на інкасаторську машину, виявились бійцями полку “Азов”. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прокурора Запорізької області Олександра Шацького. За його словами, нападники, які лишилися живими під час проведення спецоперації, заявили, що є бійцями саме цього підрозділу. В той же час, при них були документи. За словами прокурора області, наразі продовжуються слідчі дії, на місці пригоди працюють оперативники.

Нагадаємо, сьогодні близько 17 години вечора внаслідок спецоперації спецпірозділів Національної поліції та Служби безпеки України вдалося знешкодити банду, що напала на інкасаторів. Зловмисники встигли відкрити вогонь на ураження по інкасаторам, а на пропозицію правоохоронців скласти зброю, учасники угруповання не відреагували та вступили у бій з спецпризначенцями і були знешкоджені.

Пізніше прес-служба СБУ заявила, що банда принаймні з лютого 2016 року здійснювало розбійні напади на банківські відділення та інкасаторські машини, прикриваючись приналежністю до одного з добровольчих батальйонів.
У самому АЗОВі сьогоднішній інцидент поки не коментують.