На громадському слуханні запоріжці проголосували проти будівництва нового ТРЦ

549

Опубліковано: 7 Травня 2018


Вчора, 6 травня, в кінотеатрі ім. Довженка відбулись громадські слухання щодо будівництва нового торгівельного центру в сквері навпроти ТЦ “Україна”. Зазначимо, згідно закону інвестор не може розпочати будівництво без попереднього обговрення з громадою.
Ініціатором слухань виступила громадська рада при міськвиконкомі та ГО “Еко-центр”.”За” будівництво нового ТРЦ проголосували 26 людей, 431 – були проти. Проте, як говорять очевидці, не всіх охочих доупустили до голосування. Так, працівники мерії реєстрували участників без документів. На відміну від ГО “Еко-центр”, які видавали бланк для голосування тільки після пред’явлення паспорта.
Нагадаємо, напроти торгівельного центру “Україна”, планується побудувати новий ТРЦ. Реалізація цього проекту передбачає знищення дерев у парку Яланського. У цій ситуації утворились дві групи. Перша – противники будівництва. Вважають, що знищення дерев погіршить екологічну ситуацію міста. Друга сторона впевнена, шо з появою великого ТРЦ місто Запоріжжя стане більш привабливим для інвесторів.