На директора “Дубового Гаю” складуть адмінпротокол через “відписку” на інфозапит, – документ

359

Опубліковано: 24 Березня 2017

Директор “Дубового Гаю” Олег Комаренко слідом за іншими комунальниками відправиться до Офісу Уповноваженого ВР з прав людини із поясненнями, чому відмовив у наданні інформації на запит журналістки Громадського ТБ Запоріжжя. Лист із “запрошенням” очільник парку отримав цього тижня.

Як і директор КП “Водоканал”, пан Комаренко має в обов’язковому порядку з’явитися в Омбудсмана, правда, на три дні раніше – 7 квітня, о 10 годині ранку.

На Інституській директора “Дубовки” чекатимуть з документами та письмовими поясненнями, з яких міркувань він порушив Закон України. Там же на пана Комаренко буде складено протокол за ст. 212-3 КУ про адмінпорушення, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Завантажити (PDF, 2.48MB)

Вже традиційно, очільника КП зобов’язали зрештою надати відповідь на інформаційний запит журналістки Громадського ТБ Запоріжжя, а в майбутньому не допускати подібних порушень.

Зазначимо, що “Дубовий Гай” відмовив у наданні інформації журналістці Громадського ТБ Запоріжжя за формулюванням “не фінансувалися з міського бюджету”. Однак, в листі представник Уповноваженого докладно пояснив, що така відмова була безпідставною та неправомірною.

Завантажити (PDF, 92KB)

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, 28 березня до Офісу Омбудсмана має прибути делегація з семи запорізьких КП, що проігнорували той самий запит.

Нагадаємо, на початку березня Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відкрив провадження щодо порушення комунальними підприємствами Запорізької міської ради Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, журналістка Громадського ТБ Запоріжжя подала скаргу до Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини у зв’язку з тим, що запорізькі КП масово порушують Закон “Про доступ до публічної інформації”.

Нагадаємо, зрештою Громадське ТБ Запоріжжя отримало звіти 29 запорізьких КП. Відтак, ми дізналися, що Запорізькі КП у 2016 році витратили в 40 разів більше, ніж заробили.

Слідкуйте за спецтемою “Комунальні таємниці Запоріжжя”.