На честь підписання угоди про безвіз, на Хортиці підняли прапор ЄС, – фото

403

Опубліковано: 11 Травня 2017

Сьогодні, 11 травня, на Хортиці біля музею запорізького козацтва підняли прапор ЄС. Про це повідомляє сайт Forpost. Цю подію приурочили до підписання угоди про безвізовий режим між Україною і Євросоюзом.

В урочистому заході взяли участь школярі, студенти, ветерани АТО, представники громадськості регіону. Під звуки гімну Європейського Союзу «Ода радості» на о. Хортиця замайорів великий прапор Європейського Союзу.

У рамках заходу на оглядовому майданчику музею історії запорозького козацтва відбулося шикування військовослужбовців, а запорізька молодь провела флешмоб, під час якого були об’єднані прапори України та Євросоюзу.

Нагадаємо, що сьогодні, Рада Євросоюзу затвердила безвізовий режим для громадян України з біометричними паспортами. Після того, як рішення опублікують в офіційному журналі ЄС, воно набуде чинності.

“Приблизно 11 червня 34 європейські країни включать зелене світло власникам українських біометричних паспортів для безвізових короткострокових поїздок”, – прокоментував подію Президент України Петро Порошенко.