На центральній площі Запоріжжя відбулася акція «Патріотична весна»

223

Опубліковано: 25 Квітня 2016

24 квітня на центральній площі Запоріжжя відбулася культурно-мистецька акція «Патріотична весна», повідомляє прес-служба Запорізької ОДА. Під час акції волонтери підтримували бойовий дух бійців і збирали кошти на потреби армії.

Військовослужбовці Національної гвардії вишикували для огляду бойову техніку. Особливу увагу перехожих привернула інсталяція військового намету, в якому волонтери ідентично, без прикрас, відобразили польові умови проживання наших захисників у зоні АТО. Цивільний корпус «Азов» продемонстрував зброю, а 55-та артбригада організувала польову кухню зі справжньою солдатською кашею. Волонтери ж до каші пропонували різноманітні смаколики та узвар. У цей час військові проводили консультації для чоловіків стосовно проходження військової служби за контрактом.

Також на площі проводився волонтерський «Весняний ярмарок», виставка сувенірної продукції, декоративно-прикладного мистецтва і численні майстер-класи, концерт творчих колективів та окремих виконавців, флеш-моб «Запоріжжя – мирне місто», дефіле «Жіноча врода – багатство України», презентації патріотичних віршів, пісень і романсів.

/Фото прес-служби ОДА/