На Бердянській косі хочуть встановити одразу три шлагбауми

161

Опубліковано: 22 Червня 2016

Приазовський національний природний парк звернувся до місцевої влади з проханням встановити шлагбауми в окремих ділянках прибережної зони, аби автотранспорт не під’їжджав близько до берега і не шкодив унікальній флорі та фауні заповідника. Про це повідомляють журналісти PRO.Berdyansk,
За словами заступника міського голови Станіслава Лимарчука, всього необхідно встановити три шлагбауми на тих місцях, де вони були раніше: 1.по вулиці Макарова, на повороті до моря від кафе «Штурман»; 2. на вулиці Літке; 3. на повороті ліворуч від колшньої коптильні рибколгоспу.
За попередніми оцінками посадовців Бердянська, встановлення всіх трьох шлагбаумів коштуватиме близько 20 тисяч гривень. Гроші планують виділити з міського бюджету, адже таких коштів у самого Приазовського парку, який звернувся з проханням про встановлення шлагбаумів на разі немає.
За оцінками фахівців, якщо депутати підтримають ідею огородити кілька приморських ділянок, встановити шлагбауми вдасться не раніше вересня через обов’язкову процедуру проведення конкурсу. Також, окрім шлагбаумів, задля збереження заповідної флори та фауни у деяких місцях проїзд до пляжів пропоновано перекрити диким камінням, облаштувавши спеціальні огорожі.
Ані шлагбауми, ані огорожі, за твердженням ініціаторів ідеї, пішому проходу до моря перешкоджати не будуть.
Чи буде в’їзд через шлагбаум платним – поки не повідомляється. Кілька років тому за виконанням рішення суду на Бердянській косі зняли кілька шлагбаумів.