Музичний фестиваль “за рахунок спонсорів” коштуватиме місту майже 400 тисяч – на сайті мерії “підчистили” інформацію

894

Опубліковано: 19 Березня 2018

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради має намір укласти угоду з ФОП Медведєв Олександр Євгенійович на організацію і проведення міжнародного фестивалю джазової музики “International jazzfest-2018” вартістю 381 тис. грн. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя із посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро”.

Технічним завданням прописано виступу гурту Pianoboy з оркестром та виступи муніципального духового оркестру, джаз-колективів шкіл естетичного виховання, дитячого симфонічного оркестру Запоріжжя загальною тривалістю 120 хвилин; майстер-класи хореографів. Послуги включать встановлення зовнішньої сцени, звукове та світлове обладнання для зовнішньої та внутрішньої сцени; дизайнерське оформлення сцен та інших локацій фестивалю, забезпечення технічного і побутового райдеру артистів та інші вимоги, які можуть уточнюватися.

Але від початку мерія запевняла, шо фестиваль не коштуватиму місту жодної копійки. “Фінансування планується здійснити без залучення коштів міського бюджету, за рахунок спонсорів”, – йшлося в повідомленні. Наразі це речення видалили з тексту – в оновленому варіанті про джерела фінансування не згадується.

Як повідомляється на сторінці фестивалю, він пройде 28-29 квітня в парку Металургів і на площі біля Планетарію. Обіцяють відкриту головну і закриту камерну сцену, фестиваль вуличної їжі, майстер класи та artist talks. Окрім прописаного в технічному завданні Pianoбой з камерним оркестром анонсовані MARU, pur:pur, Drum&Tuba Band, Atomic Simao та DZ’OB. При цьому, проведення заходу позиціонується за підтримки міського голови Володимира Буряка.