Місто з обмеженими можливостями 2 серія. Державні заклади

227

Опубліковано: 25 Березня 2016

У другій серії «Міста з обмеженими можливостями» журналісти Громадського ТБ Запоріжжя спробували з’ясувати, чи пристосовані приміщення державних установ обласного центру для маломобільної категорії населення та яке з міських управлінь несе відповідальність за дотримання ДБН (державних будівельних норм).

В цьому нам допомагали Олексій Чабанов – хлопець, який потрапив на інвалідний візок через ДТП, регбіст та фехтувальник, та вже знайома глядачам Еліна Околіт.

1-12-e1458922090995

Разом з Олексієм знімальна група проінспектувала Комунарський район, де мешкає хлопець, та на власні очі побачила усі перешкоди, з якими він щодня змушений стикатись. На предмет доступності ми перевіряли районну прокуратуру, райадміністрацію та місцевий парк.

2-10-e1458922118793

З Еліною ж журналісти відвідали поштове відділення Хортицького району Запоріжжя, куди дівчина відправилась, аби надіслати листа. Легка, на перший погляд, процедура, непомітна для тисяч людей, завдала чималих труднощів нашій героїні Еліні.

3-11-e1458922209104

Крім того, у цій серії знімальна група з’ясовує, на кого покладена відповідальність за вільний доступ усіх категорій населення до держбудівель. Коментарі представників відповідних департаментів, інспекцій, а також міських посадовців, активістів та правозахисників, – у новому випуску проекту «Місто з обмеженими можливостями».