Місто з обмеженими можливостями. 4 серія. Шлях до столиці

240

Опубліковано: 4 Серпня 2016

У четвертій серії «Місто з обмеженими можливостями» Еліна Околит дізнається, що до Києва приїздить її кумир – Нік Вуйчич, австралієць, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок», народився без рук та ніг. Звичайно ж, наша героїня Еліна не може пропустити таку подію, і журналісти Громадського ТБ Запоріжжя також.

Отже, знімальна група вирушає разом з Еліною на вокзал за квитком до столиці. Шляхом журналісти дізнаються, що у місті проводить зустріч з громадою міський голова Володимир Буряк. Еліна вирішує відвідати захід, адже у неї є запитання до очільника міста щодо інфраструктури Запоріжжя та її пристосованості для людей з обмеженими можливостями.

Отримавши відповіді, дівчина продовжує шлях до залізничного вокзалу «Запоріжжя – 1» за квитками, що ведуть до омріяної зустрічі з кумиром Еліни Вуйчичем.
Як обладнані потяги для маломобільної категорії населення та чи зручно їздити візком у громадському транспорті? Чи існують у Запоріжжі облаштовані трамваї та як самому дістатись до іншого міста? Чи потрапить Еліна на зустріч із Ніком Вуйчичем? На ці та інші питання відповість четверта серія проекту Громадського ТБ Запоріжжя “Місто з обмеженими можливостями”. Шлях до столиці.