Міський департамент освіти очолила прихильниця Володимира Буряка

398

Опубліковано: 17 Березня 2016

Розпорядженням міського голови Володимира Буряка з сьогоднішнього дня департамент освіти і науки, молоді та спорту очолює Юлія Погребняк. Про це повідомляється на офіційному сайті запорізької влади.

В минулому Юлія Погребняк обіймала посаду директора Запорізького колегіуму № 98. У передвиборний час вона неодноразово фігурувала в рекламних статтях тоді ще кандидата в мери Запоріжжя Володимира Буряка. Нещодавно на сайті мерії було опубліковано заяву пані Погребняк у розділі щодо виконання вимог Закону України “Про очищення влади”. Там зазначалося, що жінка претендендує на заміщення вакантної посади радника міського голови.

Однак, як виявилося, Юлія Погребняк отримала іншу посаду. Згідно декларації, минулого року екс-директорка заробила 93 тисячі гривні, а її чоловік – 38. Окрім того подружжя має дві автівки марки Toyota та нерухоме майно площею 68 квадратних метрів.

Нагадаємо, раніше посаду директора департаменту освіти Запорізької міськради обіймала Раїса Чухрай. Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, донька екс-керівниці Департаменту освіти Запоріжжя Раїси Чухрай заробляє гроші в системі харчування запорізьких учнів.

/Фото зі сторінки Юлії Погребняк у ФБ/