Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс наукових проектів для молодих вчених

409

Опубліковано: 6 Липня 2017

Міністерство освіти і науки України профінансуватиме за 10 млн грн конкурс для молодих науковців. Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

У конкурсі можуть взяти участь науковці, які працюють або навчаються у вишах та наукових установах, підпорядкованих МОН. Вік учасників проекту має бути до 35 років, для керівників чи співкерівників – до 35 років (для кандидатів наук) і до 40 (для докторантів, докторів наук).

Відбір робіт проводитиметься у три етапи. Перший триватиме до 30 серпня і відбудеться у ВНЗ та наукових установах МОН. Потім відібрані проекти будуть подані до Міністерства освіти і науки на експертизу. ЇЇ проводить Експертна рада МОН, до якої також входять молоді науковці. Цей етап має завершитися до 18 вересня.

Остаточне рішення щодо фінансування проектів прийматиме Конкурсна комісія на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Визначення переможців відбудеться наприкінці вересня.

Цього року проекти відбиратимуться за такими тематиками як освоєння альтернативних джерел енергії, зелений транспорт, технологічне оновлення агропромислового комплексу, соціально-психологічна реабілітація військових тощо. З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.