Міністерство молоді та спорту має намір врятувати басейн «Славутич»

256

Опубліковано: 9 Лютого 2016

Сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу в ОДА заступника Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул заявив про наміри зробити все можливе для збереження басейну «Славутич».

«Ми почули стурбованість громадськості і ми одразу відреагували. За наполяганням Міністра молоді і спорту я їхав сюди, щоб на місці поговорити з усіма зацікавленими сторонами і з’ясувати, що саме відбувається, і що саме ми зможемо зробити разом, щоб зберегти цей цінний, можна сказати – унікальний спортивний об’єкт»,- розповів замміністра.

За словами заступника міністра, обласна влада Запоріжжя підтримує ініціативу збереження басейну «Славутич». Сьогодні Ігор Гоцул проведе зустріч із керівництвом спортивного клубу і підприємства, а також із керівництвом міста.

«Я налаштований достатньо оптимістично. Думаю, що спільними зусиллями ми знайдемо шляхи подолання цієї кризи і нарешті питання про перепрофілювання цього спортивного об’єкту буде знято»,- заявив Ігор Гоцул.

Зазначимо, що сьогодні активісти мали намір мітингувати під стінами Запорізької міської ради з вимогами зберегти басейн, та з невідомих причин захід було скасовано.

Довідково: Басейн «Славутич» належить підприємству «Мотор Січ» і знаходиться в приватній власності президента «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва.