Опубліковано: 30 Березня 2017

Господарський суд Запорізької області ухвалою від 2 березня зобов’язав КП “Центральний стадіон” повернути ТОВ “ПФК Металург-Запоріжжя” низку переданого на зберігання майна. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя.

Згідно з матеріалами справи, ТОВ “Професійний футбольний клуб Металург-Запоріжжя” та КП “Центральний стадіон” у грудні 2015 року уклали угоду на зберігання майна та підписали акти прийому-передачі 339 об’єктів. Вже у серпні 2016 року сторони розширили цей перелік до 477 об’єктів. Так, “Металург” передав на зберігання майно, яке знаходиться на базі по вул. Ленська, 2: інвентар, меблі, оргтехніка, рекламні щити, банери тощо, загальною вартістю 253 тис. грн.

Вже через місяць представники “Металург” надіслали комунальному підприємству листа щодо дострокового розірвання договору і проханням повернути майно. Однак, не отримали бажаного.

Тож “Металург” звернувся до суду із відповідними позовом, який і задовольнили.

TOB “ПФК “Металург-Запоріжжя” знаходиться в стані припинення і відповідно ліквідувався однойменний футбольний клуб. Кінцевими беніфіціарами клубу є В’ячеслав і Олександр Богуслаєви, Лілія Труфанова. В’ячеслав Богуслаєв – це нардеп та співвласник ПАТ “Мотор Січ”. Олександр Богуславєв – його син. Про припинення фінансування клубу “Металург Запоріжжя” власники заявили у 2015 році.